Matrace FOCUS Pikolin 90x200

Kód: 6902
19 490 Kč –31 %
Picolin Pixel
19 490 Kč –31 % 13 390 Kč
Skladem (1 ks)

Matrace FOCUS z technologicky nejvyspělejší nanomolekulární pěny Bultex Nanotech® střední tuhosti, pěna BioViscoFoam® s možností zabudování inteligentního elektronického systému sledování spánku SMARTP!K, výška ± 28 cm. Vystavený kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Matrace FOCUS z technologicky nejvyspělejší nanomolekulární pěny Bultex Nanotech® střední tuhosti, pěna BioViscoFoam® s možností zabudování inteligentního elektronického systému sledování spánku SMARTP!K, výška ± 28 cm.

 

1. Potah Stretch Double Jersey®: zdvojená vrstva pružné látky poskytuje zvýšený komfort a výbornou ventilaci. Zlepšuje pocit při kontaktu s matrací a umocňuje funkci měkkých komfortních vrstev.

2. Komfortní vrstva z viskoleastické pěny BioVisco Foam® s přírodními sójovými extrakty. Přizpůsobuje se anatomii těla podle tlaku a jeho tzv. tepelného otisku. Pomáhá uvolnit svalové napětí.

3. Blok Bultex Nanotech Confort®: nanomolekulární pěnové jádro menší tuhosti, které se adaptuje na váhu různých částí těla. Díky unikátní 3D architektuře jsou nanomolekulární buňky pěny Bultex Nanotech® elastické, ale zároveň mají vysokou pevnost ve všech směrech.

4. Matrace je vybavena estetickými boky pro lepší designový vzhled a vylepšenou funkci vnitřních částí matrace.

Z.  ZoneTech®: nanomolekulární jádro Bultex Nanotech® je uspořádáno do 3 nezávislých zón. Zónování jádra ZoneTech® bylo navrženo s ohledem na hmotnosti různých části těla a jejich tvar.

B.  Barrera Total®: unikátní, komplexní a trvalá hygienická ochrana celého objemu pěny matrace proti všem základním alergenům a to po celou dobu životnosti matrace. Chráněno je jak jádro, tak komfortní vrstvy matrace. Exkluzivně jen u matrací PIKOLIN®.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25 kg
výška matrace: 28cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz