Slovník pojmů

Ztrácíte se v pojmech na našem e-shopu? Zkuste si projít slovník pojmů níže k jednotlivým kategoriím, které nabízíme. Rádi vám pomůžeme i telefonicky nebo e-mailem, stačí se zeptat a upřesnit váš dotaz.

 • Nábytek z masivu


  Dřevo smrk
  Smrkový nábytek je vyráběn z dřevin těžených v oblasti Beskyd. Těžba je prováděna od 500m n. v. s nízkým přírustkem letního a zimního dřeva, což zaručuje vysokou kvalitu použitého materiálu (vysoká objemová hmotnost, vyšší pevnost, nízká štípatelnost a větší odolnost proti vrypu). Dřevo je převážně těženo v první odénkové míře tzn. první míra od pařezu, toto zajišťuje minimální počet suků. Spárovka má radiální řez s minimem fládrů, zaručuje tím vysokou estetičnost pohledu. Na smrkový nábytek je použit ekologický vodouředitelný lak.

  Dřevo buk cink
  Bukový nábytek je vyráběn ze dřeva z oblasti bukových lesů východního Slovenska, z výběrového řeziva jemně pařeného, čímž dochází ke sjednocení barevné kresby letokruhů. Spárovka je vyráběna ze sušených hranolů, a tím je zajištěna barevná homogenita povrchu bez světlých pruhů.

 • Matrace a relax


  PUR pěna
  Základní druh pěny, ekonomická třída.

  Líná pěna (viscoelastická pěna)
  Komfortní pěna, díky vysoké hustotě optimalizuje rozložení tlaku těla na matraci.

  Studená pěna
  Prodyšný a elastický materiál s dlouhou životností.

  Bio pěna
  Přírodní materiál, zvýšené antialergické vlastnosti.

  Ergo pěna
  Vysoce kvalitní lehčená polyuretanová pěna s ergonomickýmivlastnostmi studené pěny.

  RE pěna
  Vysoká objemová hmotnost dává matraci přirozenou tuhost.

  Flexifoam®
  Vzdušný, pružný a lehký materiál. Registrovaná ochranná značka.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení