Basic BUK
Kód: 237/T/BUK/120 237/T/BUK/140 237/T/BUK/90 237/T/BUK/100 237/T/BUK/80 237/T/BUK/130 237/T/BUK/110 237/T/BUK/ATYP Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Laťový rošt je základní typ roštu s masivními bukovými laťkami připevněnými na březovém rámu.
Ideální doporučení vzdálenosti mezi latěmi jsou cca 4 cm – při větších vzdálenostech (5 cm <) se může vaše matrace po čase deformovat. Při použití masivního roštu je zachovaná
vzdušnost matrace. Hlavní předností je pevnost, bezúdržbovost a trvalost. Na postel s pevným laťovým roštem používáme většinou pružinové, případně vyšší pěnové matrace.
PEVNÝ ROŠT
Vhodné pro pružinové, latexové a pěnové matrace.
Pevný laťový rošt. Tento rošt je vhodný pro všechny typy matrací.
Výška roštu je 6,5 cm. Šířka latě je 6 cm. Rozestup latí cca 4 cm.
Možnost atypických rozměrů, až do rozměru 140x220.
19 lát
Záruka 2 roky
Nosnost 150kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace, rošty, lůžkoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Buk |
| Nosnost: | 150kg |
| Rozměr: | 140x200, 120x200, 100x200, 90x200, 80x200, 130x200, atyp, 110x200 |
| Typ roštu: | bukový laťový v rámu bez polohování |
| Hloubka: | 200 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 6,5cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
