Basic Expert BUK
Kód: 237/T/HN/120 237/T/HN/140 237/T/HN/90 237/T/HN/100 237/T/HN/80 237/T/HN/130 237/T/HN/110 237/T/HN/ATYP Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Laťový rošt je základní typ roštu s masivními bukovými laťkami připevněnými na březovém rámu.
Ideální doporučení vzdálenosti mezi latěmi jsou cca 4 cm – při větších vzdálenostech (5 cm <) se může vaše matrace po čase deformovat. Při použití masivního roštu je zachovaná
vzdušnost matrace. Hlavní předností je pevnost, bezúdržbovost a trvalost. Na postel s pevným laťovým roštem používáme většinou pružinové, případně vyšší pěnové matrace.
POLOHOVATELNÝ ROŠT HLAVA/NOHY
Vhodný především pro vysoké latexové a pěnové matrace.
Nabízí pohodlné sezení či úlevu nohám,
což oceňují zejména starší lidé či těhotné ženy.
Polohovatelný laťový rošt.
Výška roštu je 6,5 cm. Šířka latě 6 cm. Rozestup latí cca 4 cm.
Možnost atypických rozměrů, až do rozměru 140x220.
Rošt s polohováním hlavy a nohou.
19 latí
Záruka 2 roky
Nosnost 150kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace, rošty, lůžkoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Buk |
| Nosnost: | 150kg |
| Rozměr: | 140x200, 120x200, 100x200, 90x200, 80x200, 130x200, atyp, 110x200 |
| Typ roštu: | bukový laťový v rámu s polohováním |
| Hloubka: | 200 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 6,5cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
