Masivní postel ALEXIA (BUK, DUB)
Kód: PS100/BC/180/01 PS100/BC/160/01 PS100/BC/140/01 PS100/BC/200/01 PS100/BC/240/01 PS100/BC/220/01 PS100/DC/180/01 PS100/DC/160/01 PS100/DC/140/01 PS100/DC/200/01 PS100/DC/240/01 PS100/DC/220/01 PS100/BC/180/02 PS100/BC/160/02 PS100/BC/140/02 PS100/BC/200/02 PS100/BC/240/02 PS100/BC/220/02 PS100/DC/180/02 PS100/DC/160/02 PS100/DC/140/02 PS100/DC/200/02 PS100/DC/240/02 PS100/DC/220/02 PS100/BC/180/03 PS100/BC/160/03 PS100/BC/140/03 PS100/BC/200/03 PS100/BC/240/03 PS100/BC/220/03 PS100/DC/180/03 PS100/DC/160/03 PS100/DC/140/03 PS100/DC/200/03 PS100/DC/240/03 PS100/DC/220/03 PS100/BC/180/04 PS100/BC/160/04 PS100/BC/140/04 PS100/BC/200/04 PS100/BC/240/04 PS100/BC/220/04 PS100/DC/180/04 PS100/DC/160/04 PS100/DC/140/04 PS100/DC/200/04 PS100/DC/240/04 PS100/DC/220/04 PS100/BC/180/05 PS100/BC/160/05 PS100/BC/140/05 PS100/BC/200/05 PS100/BC/240/05 PS100/BC/220/05 PS100/DC/180/05 PS100/DC/160/05 PS100/DC/140/05 PS100/DC/200/05 PS100/DC/240/05 PS100/DC/220/05 PS100/BC/180/06 PS100/BC/160/06 PS100/BC/140/06 PS100/BC/200/06 PS100/BC/240/06 PS100/BC/220/06 PS100/DC/180/06 PS100/DC/160/06 PS100/DC/140/06 PS100/DC/200/06 PS100/DC/240/06 PS100/DC/220/06 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Masivní postel ALEXIAKlasická manželská postel Alexia má velmi minimalistický design. Jednoduchý dřevěný rám s plným obdélníkovým čelem je vyroben z masivního dřeva. Díky své příznivé ceně zaujme především mladé páry zařizující první bydlení. Ačkoli je v nižší cenové kategorii, je vyrobena z kvalitního dubového či bukového dřeva, které vyrostlo v českých lesích. Postel může být na přání zákazníka natřena olejem či namořena do jednoho z mnoha barevných odstínů. Barvy jsou přírodě i lidskému zdraví neškodlivé. Manželská postel je vystavena v našem showroomu v Plzni.
UPOZORNĚNÍ: |
![]() |
Vysoká kvalita za dostupnou cenuPevné a odolné masivní dřevo buku a dubu, vysoce kvalitní provedení a výška rámu 480 mm, to jsou atributy, které řadí postele řady Smart po bok velmi kvalitních postelí. Tato řada je určena především mladým párům do prvních bytů a všem ostatním, kteří nemůžou nebo nechtějí investovat do dražších postelí, a přesto nechtějí dělat kompromisy v kvalitě. Stlačili jsme cenu na minimum, aniž bychom museli kvalitu jakkoli snížit. |
|
|
|
Jedna postel, spousta výhod
|
Upravte si postel na míru1. Vytvořte úložný prostor BOX
Ne každý má v bytě spoustu prostoru a většinou každé úložné místo navíc přijde vhod. Proto jsme
k našim postelím vymysleli ještě úložný prostor BOX, do kterého se dá skrýt spousta věcí. Díky stažené bočnici se do BOXu nepráší. Vybírat můžete mezi dvěma typy výklopných roštů
– ze strany nohou a z boční strany. |
|
2. Úložný prostor vsazenýÚložného prostoru není nikdy dost a především majitelé menších bytů určitě ocení náš velký úložný box, který si jednoduše vsadíte pod postel. |
|
3. Vylaďte barvu dle interiéruPostele řady Smart jsou vyrobeny z masivního materiálu buk cink a dub cink. Cink vzniká slepením úzkých vlysů do desky speciálním spojem s vysokou pevností a výsledkem je neobvyklý parketový vzhled dřeva. Zachovejte krásnou přirozenou barvu buku či dubu, nebo si odstín dřeva slaďte s ostatním nábytkem namořením či naolejováním. Vybírat můžete ze široké palety odstínů. Díky olejům nádherně vynikne vzor dřeva. Veškeré barvy a oleje, které používáme, jsou ekologické, nepoškozují životní prostředí ani zdraví člověka. |


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manželské postele |
|---|---|
| Barva: | Olej přírodní, Barevné olejování |
| Materiál: | Buk cink, Dub cink |
| Nosnost: | jeden a půl lůžka 200kg a výš, dvoulůžko 300kg a výš |
| Rozměr spací plochy: | 180x200, 160x200, 140x200, 200x200, 220x200, 240x200 |
| Vyrobeno: | v ČR |
| Specifikace: | Český výrobek |
| Výška zadního čela: | 953 mm |
| Výška předního čela: | 473 mm |
| Výška horní hrany bočnice: | 450 mm |
| Spodní hrana bočnice: | 270 mm |
| Prostor pro zapuštění matrace a roštu: | Nastavitelné (4 polohy) |
| Síla materiálu: | 28 mm |
| Uložení roštu ve výšce: | Nastavitelné (4 polohy) |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




