Bukový rošt v rámu
Kód: 237/120 237/140 237/90 237/100 237/80 Zvolte variantuSouvisející produkty
Klasická manželská postel Alexia má velmi minimalistický design. Jednoduchý dřevěný rám s plným...
Dřevěná manželská postel Amanda patří mezi nadčasové kusy nábytku. Její moderní design složený...
Klasická dřevěná postel Angelika je díky minimalistickému designu s rovnými liniemi rámu i čela...
Nadčasový design dřevěné postele Dara ji dovoluje využít téměř v každém typu interiéru....
Velmi elegantní postel Rumba zaujme svým minimalistickým čelem se strohými liniemi. Čisté linie...
Dřevěná manželská postel Amanda patří mezi nadčasové kusy nábytku. Její moderní design složený...
Kovová postel Luna je vyrobená spíše do modernějšího stylu. Údržba kovového materiálu není...
Noční stolek je vyroben z kvalitního bukového (cinkovaného) masivu, je možné zakoupit v přírodním...
Detailní popis produktu
Bukové laťky na bukovém rámu. Výška roštu 7cm. Nosnost 140kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace, rošty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Nosnost: | 140kg |
| Rozměr: | 140x200, 120x200, 100x200, 90x200, 80x200 |
| Typ roštu: | bukový laťový v rámu bez polohování |
| Hloubka: | 200 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 7,1 cm |
Anatomický polštář z VISCOelastické pěny. Vystavené kusy.
Maximalizuje komfort, který postel nabízí. Nejvíce ji oceníte jen tak při lenošení či při četbě...
oboustranný přehoz - rozměr: šířka 260cm, délka 240cm
Výklopný lamelový rošt boční je vhodný k postelím s úložným prostorem. Je možné zakoupit v pravém...
Používá se jako doplněk pro zdravý spánek vložením mezi kolena při ležení hlavně v poloze na...
Anatomický polštář z latexo-kokosové pěny
Rošt v rámu je vhodný do všech postelí, je možné zakoupit v rozměru 800, 900, 100, 1200, 1400 mm....
Velmi kvalitní pěnová matrace Memfis se skládá ze čtyř vrstev. Spodní vrstvu tvoří latex, na němž...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
