Basic výklop BUK B
Kód: 237/T/B/120 237/T/B/140 237/T/B/90 237/T/B/100 237/T/B/80 237/T/B/130 237/T/B/110 237/T/B/ATYP Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Laťový rošt je základní typ roštu s masivními bukovými laťkami připevněnými na březovém rámu.
Ideální doporučení vzdálenosti mezi latěmi jsou cca 4 cm – při větších vzdálenostech (5 cm <) se může vaše matrace po čase deformovat. Při použití masivního roštu je zachovaná
vzdušnost matrace. Hlavní předností je pevnost, bezúdržbovost a trvalost. Na postel s pevným laťovým roštem používáme většinou pružinové,
případně vyšší pěnové matrace.
VÝKLOP BOČNÍ ROŠT
Vhodný především pro vysoké pěnové, latexové a taštičkové matrace.
Laťový rošt s bočním výklopem.
Výška roštu je 7 cm. Šířka latě 6 cm. Rozestup latí cca 4 cm.
Možnost atypických rozměrů, až do rozměru 140x220.
Pístové (plynokapalinové) vzpěry umožňují velice snadné vyklápění roštu z boční strany
a snadný přístup k úložnému prostoru postele.
19 latí
Záruka 2 roky
Nosnost 150kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace, rošty, lůžkoviny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | Buk |
| Nosnost: | 150kg |
| Rozměr: | 140x200, 120x200, 100x200, 90x200, 80x200, 130x200, atyp, 110x200 |
| Typ roštu: | bukový laťový v rámu s bočním výklopem |
| Hloubka: | 200 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 6,5cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
