Kovová postel ARABELA
Kód: 1788/90 1788/120 1788/140 1788/160 1788/180 1788/200 1788/80 1788/100 1788/NA 1788/NA2 1788/91 1788/121 1788/141 1788/161 1788/181 1788/201 1788/94 1788/204 1788/CER 1788/CER2 1788/92 1788/122 1788/142 1788/162 1788/182 1788/202 1788/95 1788/205 1788/BIL 1788/BIL2 1788/93 1788/123 1788/143 1788/163 1788/183 1788/203 1788/96 1788/206 1788/STR 1788/STR2 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vnější rozměry postele jsou 185×207cm.. Výška zadního čela je 98 cm, výška předního čela je 87cm. Výška ložné plochy je 41cm - měřeno k horní části bočnice ( na přání možnost individuální úpravy - navýšení ceny dle rozsahu úprav cca 10%) Možnost objednání v libovolném rozměru. Pokud není rozměr uveden,informujte se prosím na e mailu info@nabytekatika.cz
Standardně dodáváno v barvě černé (jemná struktura), na přání: stříbrná (jemná struktura), bílá (hladká) bez příplatku, ostatní dle vzorníku RAL za příplatek 10%.Číslo vybrané barvy prosím vypište v objednávce do kolonky "poznámka"
Barva: prášková, vypalovaná v peci - zdravotně nezávadná
Cena nezahrnuje matrace a rošty. Rošty jsou doporučovány lamelové nebo rošty v rámu. Rošty laťkové lze ale také použít, pouze je zde nutnost upevnění.
UPOZORNĚNÍ:
Za standardní rozměry postele jsou považovány rozměry 90x200, 180x200. Ostatní rozměry jsou atypické a tudíž Vám bude při jejich objednání vystavena zálohová faktura ve výši 30% z ceny postele. Totéž platí i pro individuální barevnou úpravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | černá, bílá, stříbrná, na přání dle RAL |
| Materiál: | kov |
| Nosnost: | jednolůžko 150kg, dvoulůžko 300kg, jeden a půl lůžka 200kg a výš |
| Rozměr spací plochy: | 180x200, 160x200, 140x200, 120x200, 100x200, 90x200, 80x200, 200x200, 220x200, 240x200 |
| Vyrobeno: | v ČR |
| Výška předního čela: | 70cm |
| Výška zadního čela: | 98cm |
| Výška horní hrany bočnice: | 41cm |
| Uložení roštu ve výšce: | 25cm |
| Specifikace: | Český výrobek |
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
