Kovová postel ANGELETA 180, snížené čelo
Kód: 8968/180/ERN 8968/180/B 8968/180/ST Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vnější rozměry postele ( pro dvoulůžko o rozměru 180×200) jsou 188cm x 208cm.Výška zadního čela je 70 cm, čelo u nohou 42cm.
Výška ložné plochy je 41cm - měřeno k horní části bočnice ( na přání možnost individuální úpravy - navýšení ceny dle rozsahu úprav cca 10%).
Možnost objednání v libovolném rozměru. Pokud není rozměr uveden,informujte se prosím na e mailu info@nabytekatika.cz
Standardně dodáváno v barvě černé (jemná struktura), Na přání: stříbrná (jemná struktura), bílá (hladká) bez příplatku, ostatní dle vzorníku RAL za příplatek 10%. Číslo vybrané barvy prosím vypište v objednávce do kolonky "poznámka"
Barva: prášková, vypalovaná v peci - zdravotně nezávadná
Modré provedení - barva RAL 5003 Mat (postel zvýšená o 10cm)
Cena nezahrnuje matrace a rošty. Rošty jsou doporučovány lamelové nebo rošty v rámu. Rošty laťkové lze ale také použít, pouze je zde nutnost upevnění.
UPOZORNĚNÍ:
Za standardní rozměry postele jsou považovány rozměry 90x200, 180x200. Ostatní rozměry jsou atypické a tudíž Vám bude při jejich objednání vystavena zálohová faktura ve výši 30% z ceny postele. Totéž platí i pro individuální barevnou úpravu.
Čelo u hlavy snížené na 70cm (změna oproti obrázku s rozměry)!!! První tři fotografie, ostatní jsou v běžných rozměrech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | černá, bílá, stříbrná, na přání dle RAL |
| Materiál: | kov |
| Nosnost: | jednolůžko 150kg, dvoulůžko 300kg, jeden a půl lůžka 200kg a výš |
| Rozměr spací plochy: | 180x200, 160x200, 140x200, 120x200, 100x200, 90x200, 80x200, 200x200, 220x200, 240x200 |
| Vyrobeno: | v ČR |
| Výška předního čela: | 242 cm |
| Výška zadního čela: | 97 cm |
| Výška horní hrany bočnice: | 41 cm |
| Uložení roštu ve výšce: | 25 cm |
| Specifikace: | Český výrobek |
| Vnější délka postele: | 208 cm |
| Vnější šířka postele: | 88/98/108/128/148/168/188/208/228/248 cm |
| Vnitřní délka pstele: | 200 cm |
| Vnitřní šířka postele: | 80/90/100/120/140/160/180/200/220/240 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
