Kovová postel ALENA 90 černá (vč. roštu a matrace)
Kód: KOV1006Související produkty
Nejžádanější polohovatelný rošt RIO HN 5V z kvalitního dřeva a 28 lamelami pevně uloženými v...
Polohovatcí lamelový poháněn dvěma motory. Nosnost do 120 kg. Nastavení tvrdosti pěti lamel ve...
28 lamel uložených ve výkyvných kaučukových pouzdrech, středový stabilizační popruh, to je 5 cm...
Standardní lamelový polohovatelný rošt.Nosnost do 130 kg. Nastavení tvrdosti pěti lamel ve středu...
Polohovatcí lamelový poháněn dvěma motory. Nosnost do 130 kg. Nastavení tvrdosti pěti lamel ve...
Pevný,kvalitní, lamelový rošt DOUBLE XXL Tropico vhodný por všechny typy matrací. Nosnost do 160...
Detailní popis produktu
Vnější rozměry postele (pro rozměr matrace 90x200) jsou 112×206cm.
Výška zadního čela je 115 cm.
Výška předního čela je 41cm.
Výška ložné plochy je 41cm - měřeno k horní části bočnice
Součástí postele je bukový rošt v rámu 237 a matrace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kovové postele |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30 kg |
| Barva: | černá |
| Nosnost: | jednolůžko 150kg |
| Rozměr spací plochy: | 90x200 |
| Vyrobeno: | v ČR |
| Výška zadního čela: | 100cm |
| Výška předního čela: | 80cm |
Kovová postel Luna je vyrobená spíše do modernějšího stylu. Údržba kovového materiálu není...
NOVINKA!!! Velice elegantní postel vyrobená z kovu je moderní a praktické řešení do vaší ložnice....
NOVINKA!!! Vnější rozměry postele ( pro dvoulůžko o rozměru 180×200) jsou 188×208cm.. Výška...
Luxusní kovová postel KELLY ... Vnější rozměry postele ( pro dvoulůžko o rozměru 180×200) jsou...
Kovová postel Bella Grande bude elegantní ozdobou vaší ložnice.Moderní kovový materiál není...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
