Noční stolek REMARK ořech SB 3/4
Kód: 239Detailní popis produktu
Noční stolek je vhodný k postelím KARLA Senior a REMARK.
Stolek je vyroben z vysoce kvalitního smrkového masivu, je ho možné zakoupit v odstínu ořech SB3/4. Vystavený kus
11315-239-s-remark-metaxa-senior-nocni-stolek
V provedení smrk je možné lakovat do těchto odstínů:
Doprodej skladu - původní cena 2990,-

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Noční stolky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | barevné lakování, Ořech 3/4 |
| Materiál: | Smrk |
| Zobrazit konkrétní produkty: | Noční stolky |
| Hloubka: | 35 cm |
| Šířka: | 51 cm |
| Výška: | 50 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
