Zdravotní matrace ZITA+dárek
Kód: 8971/90X 8971/80X 8971/100 8971/80X2 8971/85X 8971/90X2 8971/120 8971/140 8971/160 8971/180 8971/200 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Matrace s hybridní pěnou nabízí kombinaci pohodlí a podpory. Chladivý efekt, jemně pružná, skvěle se přizpůsobí tělu.
Ikona Thermo Air Control
Mřížka v potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci a omezuje pocení.
Horní plocha matrace
Pěna s hybridní pěnou, která se skvěle přizpůsobí tvaru těla. Vysoce prodyšná, napomáhá správné termoregulaci.
Strana Hard
Vyznačuje se vysokou pevností, pružností a dlouhou životností. Díky otevřené buněčné struktuře je velmi prodyšná a napomáhá odvádění vlhkosti i tepla.
Potah Cashmere Grey:
Elegantní vzhled, prodyšný a příjemný na dotek. Potah s odvětrávacím systémem, díky němuž matrace dýchá. Probíhající termoregulace zajišťuje spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Je dvojdílný a pratelný (na 60 °C).
Ke každé matraci obdržíte polštářek Lenošek Kid Color jako DÁREK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Materiál: | studená pěna flexifoam + hybridní pěna |
| Nosnost: | 135 kg |
| Rozměr: | 180x200, 160x200, 140x200, 120x200, 100x200, 90x200, 80x200, 200x200, 85x195, 80x195, 90x190 |
| Tvrdost matrace: | Středně měkká/Tužší |
| Výška matrace: | 20 cm |
| výška matrace: | 20cm |
| Nosnost matrace: | 135 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
