Matrace NYRA Moravia Comfort 1+1 Zdarma
Kód: 6838/140 6838/160 6838/180 6838/90X/2 6838/80X/2 6838/85X/2 6838/80X4 6838/90X4 Zvolte variantuDetailní popis produktu
NYRA, sendvičová matrace s vnitřním tvarováním, se přizpůsobí vašemu tělu a nechá mu tak prostor potřebný pro regeneraci. NYRA je kombinací kvalitní PUR pěny a RE pěny, jejíž vnitřní tvarování zabezpečuje dokonalé provzdušnění
jádra. Pěnové jádro je uprostřed zpevněno RE deskou, která poskytuje vyšší zatížení. To vše zabaleno v potahu LUREX. NYRA je tou správnou volbou, kterou si zamilujete.
Složení matracového jádra: PUR pěna, RECOPUR
Výška matrace: 20cm
Nosnost: do 130kg
Tuhost: tvrdá
Od rozměru 140x200 cena za 1ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Matrace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Materiál: | PUR pěna + RE pěna |
| Nosnost: | 130kg |
| Rozměr: | 180x200, 160x200, 140x200, 90x200, 80x200, 85x195, 80x195, 90x190 |
| Tvrdost matrace: | Středně tvrdá/Tvrdá |
| Výška matrace: | 20cm |
| výška matrace: | 20cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
