Box velký-SMRK - bílá
Kód: D807/V2Detailní popis produktu
Box velký je vyroben z vysoce kvalitního smrkového masivu, je možné zakoupit v bílém provedení.
Doprodej skladových zásob - původní cena 2475,-
V provedení smrk je možné lakovat do těchto odstínů:

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| Barva: | bílá, barevné lakování |
| Materiál: | Smrk |
| Zobrazit konkrétní produkty: | Doplňky na stěnu |
| Hloubka: | 16,5 cm |
| Šířka: | 66 cm |
| Výška: | 16,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
