Matrace B-bed Pikolin 90x200

Kód: 6386
18 800 Kč –14 %
B bed 2
18 800 Kč –14 % 15 990 Kč
Skladem (1 ks)

Komfortní matrace B-BED z hotelové kolekce Suprem Series s velmi vysokou životností (až 15 let).Vystavený kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komfortní matrace B-BED z hotelové kolekce Suprem Series s velmi vysokou životností (až 15 let). Patří k nejprodávanějším matracím. Velmi měkké svrchní komfortní vrstvy pro svalovou regeneraci, dokonalá podpora těla díky kontinuální pružině NormActive®. Viscofoam, nehořlavá úprava. Výška ± 32 cm

1. Svrchní elastická textilie potahu s vysokou prodyšností a protiroztočovou a antibakteriální úpravou Sanitized®

2. Komfortní vrstva z viskoelastické pěny Viscofoam® vysoké hustoty. Přizpůsobuje se anatomii těla podle tlaku a tzv. tepelného otisku. Umožňuje zaujmout při spánku přirozenou ergonomickou polohu.

3. Optima®: vysoce resilientní celulární pěnový materiál s velkou prodyšností.

4. Komfortní vrstva z viskoelastické pěny Viscofoam® vysoké hustoty.

5. Speciální tlumící vrstva z polyéterové pěny s vysokou hustotou významně prodlužující živostnost matrace tím, že zamezuje proležení komfortních vrstev na pružinovém jádru. Tlumící vrstva progresivně odděluje pružiny od měkkých komfortních pěn. Nedochází tak k tomu, že by uživatel po nějaké době používání matrace cítil pružiny.

6. Kontinuální pružinový blok NormActive® se 3 nezávislými ergozónami byl speciálně vyvinutý pro náročné podmínky v hotelových provozech. Zónování respektuje hmotnosti různých částí těla a zajišťuje správnou posturu páteře během spánku.

7. Čtyři všitá madla pro snadnou manipulaci

Matrace je oboustranná

8.  Triple Barrera®: je účinná, komplexní a trvalá hygienická ochrana svrchních, spodních a bočních pěnových vrstev matrace proti všem základním alergenům a to po celou dobu životnosti matrace. Exkluzivně jen u matrací PIKOLIN®.

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 30 kg
výška matrace: 32cm
nosnost: 180kg
tuhost: střední

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz